Usługi

Obsługa informatyczna i konsultingowa

Naszym klientom świadczymy usługi IT i konsultingowe w zakresie oprogramowania ERP.

Jak pomagamy klientom?

Płace-kadry, finanse i księgowość, gospodarka magazynowa, rozliczenie czasu pracy.

Sprzedaż i wdrożenie programów ERP

Wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań informatycznych to gwarancja Twojego zadowolenia. Wdrożenie poprzedzone jest analizą potrzeb i konsultacjami.

Serwis informatyczny

Naszym klientom proponujemy stałą umowę serwisu informatycznego dla firm. W zakres serwisu wchodzi bardzo szerokie spektrum usług. Zakres jest negocjowany indywidualnie z każdym klientem.

Zdalna obsługa informatyczna

Innowacyjne rozwiązanie, które przeżywa swój renesans za sprawą programu TeamViewer, który maksymalnie uprościł procedurę udostępniania zdalnego pulpitu. Teraz nawet mało doświadczeni użytkownicy komputera mogą z łatwością skorzystać z tego rozwiązania. Oszczedzamy czas i koszty dojazdu do klienta.

Usługi konsultingowe

Świadczymy usługi konsultingowe z zakresu:

– kadry-płace
– księgowość i finanse
– ewidencja czasu pracy
– IT i informatyka

Sprzęt komputerowy

Składamy zestawy komputerowe dostosowane do potrzeb klienta. Na życzenie klienta lub w ramach stałej umowy dostarczamy sprzęt do siedziby klienta. Następnie instalujemy i przystosowujemy do pracy w konkretnym środowisku biurowym. Prowadzimy również sprzedaż notebooków (laptopów) różnych marek oraz drukarek i innych peryferii.

Usługi hostingowe i strony internetowe

Potrzebujesz założyć stronę WWW i nie wiesz jak to zrobić?! Świadczymy kompleksowe usługi związaną ze stworzeniem, utrzymaniem, a także pozycjonowaniem strony WWW oraz poczty e-mail. System zarządzania treścią (CMS) pozwala klientowi na swobodne zarządzanie treścią strony.

Nasi klienci

Długoletnia współpraca i wzajemne zaufanie