Usługi – Serwis informatyczny dla firm

Programy dla firm - ERP - wdrożenieSprzedaż i wdrożenie programów dla firm (ERP)

Wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań informatycznych to gwarancja Twojego zadowolenia. Wdrożenie poprzedzone jest analizą potrzeb i konsultacjami.


Obsługa informatyczna - serwis informatycznySerwis informatyczny dla firm

Naszym klientom proponujemy stałą umowę serwisu informatycznego. W zakres serwisu wchodzi bardzo szerokie spektrum usług. Zakres jest negocjowany indywidualnie z każdym klientem.


Zdalny serwis informatyczny - zdalny pulpitZdalna obsługa informatyczna (zdalny serwis)

Innowacyjne rozwiązanie, które przeżywa swój renesans za sprawą programu Team Viewer, który maksymalnie uprościł procedurę udostępniania zdalnego pulpitu. Teraz nawet mało doświadczeni użytkownicy komputera mogą z łatwością skorzystać z tego rozwiązania. Oszczedzamy czas i koszty dojazdu do klienta.


Usługi konsultingoweUsługi konsultingowe

Świadczymy usługi konsultingowe z zakresu:
– kadry-płace
– księgowość i finanse
– ewidencja czasu pracy
– IT i informatyka


Sprzedaż komputerów, drukarek, peryferiówKomputery – sprzedaż i dostawa

Składamy zestawy komputerowe dostosowane do potrzeb klienta. Na życzenie klienta lub w ramach stałej umowy dostarczamy sprzęt do siedziby klienta. Następnie instalujemy i przystosowujemy do pracy w konkretnym środowisku biurowym. Prowadzimy również sprzedaż notebooków (laptopów) różnych marek oraz drukarek i innych peryferii.


Hosting stron WWW, e-mail, pozycjonowanieUsługi hostingowe i strony internetowe

Potrzebujesz założyć stronę WWW i nie wiesz jak to zrobić?! Świadczymy kompleksowe usługi związaną ze stworzeniem, utrzymaniem, a także pozycjonowaniem strony WWW oraz poczty e-mail. System zarządzania treścią (CMS) pozwala klientowi na swobodne zarządzanie treścią strony.

 

Comments are closed.